Cięcie blachy gilotyną

W ofercie naszej firmy proponujemy Państwu usługę cięcia blach gilotyną.

Zastosowanie tej technologii obróbki blach proponujemy Klientom oczekującym uzyskania blach o prostych i nieskomplikowanych kształtach w arkuszach o grubości do 10 mm.

Metoda cięcia blach gilotyną znajduje szerokie zastosowanie m.in. w przemyśle budowlanym i konstrukcyjnym. Wykorzystywana jest w przypadku cięcia formatek, pasków blachy.

Gilotyna to urządzenie pozwalające na hydrauliczne przycinanie blach pod ściśle określony wymiar. Gwarantuje stosunkowo wysoką precyzję wykonania.

Zakłada się, że przygotowywane w ramach tej technologii produkty wykonane są z dokładnością do 3 mm. Zachęcamy do skorzystania z oferty cięcia blach gilotyną.

Cięcie blach gilotyną doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku cięcia wieloseryjnego, jak i obróbki kilku sztuk elementów.

Metoda ta zalecana jest w przypadku, kiedy potrzebne jest cięcie szybkie i niedrogie – jest optymalnym rozwiązaniem dla Klientów poszukujących tanich rozwiązań oferujących stosunkowo wysoką precyzję w zakresie przycinania arkuszy blach.

Jeżeli masz jakieś pytanie chętnie na nie odpowiemy telefonicznie  ( +48 502 211 260) lub też osobiście w siedzibie naszej firmy pod adresem:  ul. Cmentarna 11 41-404 Mysłowice ( Śląsk) .